1. Eset: A rajt után 1. kanyarba érkezve Szilvási Patrick beesik Ovád Márton mellé akit kétszer is lelök az ideális ívről. Az ütközések után a Toro Rosso pilótája rögtön visszaengedte a Toyota-t, viszont a 2. kanyarba érkezve újra meglökte őt hátulról. Az eset egyértelműen Patrick hibája volt ami miatt egy 10 másodperces időbüntetést adunk neki többszörös meglökésért.
  2. Eset: Az 5. kör elején, T2-be érkezve Kiskovács Mátyás hátulról meglökte Baricsa Zoltánt, aki emiatt kicsúszott a fűre és több pozíciót is vesztett. Az eset egyértelműen Mátyás hibája volt ami miatt egy 10 másodperces időbüntetést adunk neki kilökésért.
  3. Eset: Első kiállása után Szilvási Patrick Deák László mellé érkezett meg az első kanyarba. A Toro Rosso és a Williams pilótája nem vették egymást figyelembe a kanyarba érkezve és összeütköztek. Patrick megpördült, László pedig kisebb sérülésekkel tovább tudott menni. Az esetet visszanézve Patrickot találtuk vétkesnek, ugyanis László a féktávon előtte volt, így a Toro Rosso pilótájának kellett volna mögé besorolnia. Az esetért nem adunk büntetést Patricknak mivel a saját versenyét rontotta el azzal hogy megpördült.
  4. Eset: Az első etap végén Szántó Levente elszámolta az elegendő üzemanyag mennyiséget. Mivel nem volt elég üzemanyaga a kör megtételére, ezért a boxutca bejárat előtt lehúzódott, majd néhány másodperc múlva visszateleportált a boxba hogy folytatni tudja a futamot, körhátrányból. Az ilyen esetekre írt szabályok alapján Leventét kizárjuk a versenyről.
  5. Eset: A leintés után a szerver eredményeit nézve találtuk meg, hogy a 28 körös futamon Pallai Dávid 10 érvényes kört teljesített csak. A versenyzői eligazításon elhangzott, hogy a minimálisan elvárt érvényes körszám 15 (a versenytáv fele +1), amit Dávid nem ért el. A rengeteg pályaelhagyás miatt egy 25 másodperces büntetést adunk neki.
[1]: Szilvási Patrick a 3. helyen ért célba, ám a futam után egy 10 másodperces időbüntetést kapott a verseny során elkövetett kilökése miatt. Pozícióján nem változtatott a büntetés.
[2]: Kiskovács Mátyás a 5. helyen ért célba, ám a futam után egy 10 másodperces időbüntetést kapott a verseny során elkövetett kilökése miatt. Ezzel visszacsúszott a 6. pozícióba
[3]: Pallai Dávid a 14. helyen ért célba, ám a futam után egy 25 másodperces időbüntetést kapott a verseny során elkövetett többszörös pályaelhagyásai miatt. Ezzel visszacsúszott a 15. pozícióba.

A Top 12-es időmérő helyezésért 1-1 pontot kapnak az alábbi pilóták: